Čo robíme

Služby

Shoptet e-shop

So Shoptetom robíme už dlhšie – poznáme ho do najmenších detailov. Netrápte sa s rozbehom eshopu – pripravíme vám všetko „na kľúč“.

Migrácia eshopu

Prenesieme váš eshop z iného riešenia do Shoptetu. Už sa budete venovať len predaju, nie problémom s eshopom.

Úpravy Shoptet

Máte predstavu o inej grafickej šablóne? Upravíme váš eshop podľa požiadavky a zachováme výbornú funkcionalitu riešenia.

SEO

V obsahu je kúzlo. Skontrolujeme vašu stránku a upravíme ju tak, aby vyhľadávače našli to, čo potrebujú.

Google ADS reklama

Navrhneme vám kampaň tak, aby bola účinná za primerané náklady. Zozbierame správne kľúčové slová a preveríme vašu konkurenciu.

Online marketing

Poradíme vám pri tvorbe vašej www stránky, pomôžeme pri výbere eshop riešenia a vhodnej kampani na internete.

Naši partneri

Spolupracujeme s osvedčenými partnermi

Povedali o nás

Ak hľadáte profesionálneho partnera pre rozbeh či migráciu na shoptet, práve ste našli.
S malou dušičkou sme migrovali náš existujúci e-shop z drahého custom riešenia na shoptet a vďaka TKD a p. Páleníkovi prebehol tento proces nad očakávania dobre. Nielen že zvládli naše špecifické požiadavky, ktoré vychádzali z pôvodného riešenia, ale aj komplikovanú, až nelogickú štruktúru importných dát, automatizáciu, napojenie na feedy a komunikáciu s ďalšími tvorcami napojení či šablóny. Všetky úlohy boli vyriešené tak, že dnes náš e-shop na shoptete považujeme za lepší než pôvodné riešenie. Aj vďaka TKD sme spoločne s ďalšími dodávateľmi boli schopní zimplementovať špecifické riešenia pre objednávanie produktov vyrábaných na mieru v rámci shoptetu.
S TKD plánujeme dlhodobú spoluprácu pri rozvoji e-shopu a spoluprácu s touto firmou odporúčame doslova všetkými dvadsiatimi.

Spolupráca so spoločnosťou TKD bola veľmi ústretová, profesionálna. Komunikácia s p. Páleníkom bola vždy veľmi dobrá a rýchla. Vzhľadom na dobrú spoluprácu pri tvorbe web stránky sme sa rozhodli využiť ich ďalšie služby, ako je SEO a marketing. Určite odporúčame.

Spoluprácu s TKD hodnotím ako veľmi dobrú. Transparentná komunikácia. Relatívne rýchle dodanie.

Spoluprácu s TKD a konkrétne s pánom Páleníkom vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť, profesionalita, ústretovosť.

Musím povedať, že sa človek málokedy stretne s takým prístupom ako pri pánovi Páleníkovi. Spolupráca prebehla perfektne a sme nadmieru spokojní. Môžem vrelo odporúčať. Profesionalita na najvyššej úrovni.

gario.sk

S TKD sme boli maximálne spokojní po každej stránke. Od spôsobu komunikácie až po technické znalosti a zručnosti. Web sme migrovali z Joomly a všetko prebehlo bez najmenších problémov. Ďakujeme a určite budeme TKD odporúčať ďalej a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so SEO…

medaren.sk