Náš príbeh

O nás

TKD – online marketing už viac ako15 rokov.

Marketingu sa venujeme od svojho založenia v roku 1995. Posledných 15 rokov hlavne online marketingu a od roku 2016 eshopom na platforme Shoptet. Špecializujeme sa na migráciu z iných riešení, napojenie na dodávateľov, prevody dát, ale aj SEO a ADS. V roku 2022 sme sa stali Strieborným partnerom Shoptetu.

S kým spolupracujeme

Čo vieme

Vyskúšajte si spoluprácu s nami

Nie sme najlepší, ani nevieme všetko.  Svoju prácu sa ale vždy snažíme urobiť na 100 %. Presvedčte sa…

Migrácií eshopu

Nových eshopov

Spokojných zákazníkov

Osvedčených partnerov

Testimonials

Povedali o nás

Ak hľadáte profesionálneho partnera pre rozbeh či migráciu na shoptet, práve ste našli.
S malou dušičkou sme migrovali náš existujúci e-shop z drahého custom riešenia na shoptet a vďaka TKD a p. Páleníkovi prebehol tento proces nad očakávania dobre. Nielen že zvládli naše špecifické požiadavky, ktoré vychádzali z pôvodného riešenia, ale aj komplikovanú, až nelogickú štruktúru importných dát, automatizáciu, napojenie na feedy a komunikáciu s ďalšími tvorcami napojení či šablóny. Všetky úlohy boli vyriešené tak, že dnes náš e-shop na shoptete považujeme za lepší než pôvodné riešenie. Aj vďaka TKD sme spoločne s ďalšími dodávateľmi boli schopní zimplementovať špecifické riešenia pre objednávanie produktov vyrábaných na mieru v rámci shoptetu.
S TKD plánujeme dlhodobú spoluprácu pri rozvoji e-shopu a spoluprácu s touto firmou odporúčame doslova všetkými dvadsiatimi.

Spolupráca so spoločnosťou TKD bola veľmi ústretová, profesionálna. Komunikácia s p. Páleníkom bola vždy veľmi dobrá a rýchla. Vzhľadom na dobrú spoluprácu pri tvorbe web stránky sme sa rozhodli využiť ich ďalšie služby, ako je SEO a marketing. Určite odporúčame.

Spoluprácu s TKD hodnotím ako veľmi dobrú. Transparentná komunikácia. Relatívne rýchle dodanie.

Spoluprácu s TKD a konkrétne s pánom Páleníkom vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť, profesionalita, ústretovosť.

Musím povedať, že sa človek málokedy stretne s takým prístupom ako pri pánovi Páleníkovi. Spolupráca prebehla perfektne a sme nadmieru spokojní. Môžem vrelo odporúčať. Profesionalita na najvyššej úrovni.

gario.sk

S TKD sme boli maximálne spokojní po každej stránke. Od spôsobu komunikácie až po technické znalosti a zručnosti. Web sme migrovali z Joomly a všetko prebehlo bez najmenších problémov. Ďakujeme a určite budeme TKD odporúčať ďalej a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so SEO…

medaren.sk